PYTANIA I ODPOWIEDZI

ornament_2
Jak długo fotografujemy i jaki udział mają w tym śluby?

Fotografią zajmujemy się już ponad 12 lat. Nie licząc czasów prehistorycznych związanych z fotografią analogową. Doświadczenie zdobyliśmy w fotografii, produktowej, modowej oraz architektonicznej ( hotele, apartamenty ) Od 4 lat zajmujemy się też fotografią ślubną, nie sądziliśmy, że jakość naszych zdjęć spowoduje takie zainteresowanie wśród klientów, którzy oprócz samych zdjęć cenią sobie fantastyczną atmosferę, którą potrafimy stworzyć na sesji zdjęciowej. Z wieloma klientami utrzymujemy do dziś relacje przyjacielskie.

Jakim sprzętem będą robione i obrabiane zdjęcia?

Sprzęt jakim dysponujemy to 2 pełnoklatkowe aparaty CANON MARK II i MARK III z obiektywami 50 mm i 24 – 70 mm oraz CANON 60D z obiektywem szerokokątnym. Aparaty służą też do filmowania. Montaż odbywa się w programach Adobe Premiere Pro CC, Adobe After Effects CC. Obróbka zdjęć natomiast w Adobe Photoshop CC i Adobe Lightroom Classic CC.

Kiedy otrzymacie zdjęcia / film

7 dni to czas oczekiwania na materiał z waszej uroczystości.

W jaki sposób dostarczamy zdjęcia/film ?

W zależności od zamówienia może to być stylizowany pendrive/płyta DVD/album wykonany specjalnie dla was oraz galeria www.

W jakim regionie kraju działamy ?

Siedzibę mamy w Gdańsku ale dojedziemy w każde miejsce w Polsce 🙂

W jaki sposób możemy zarezerwować termin i jak wygląda kwestia zadatku ?

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku na który umawiamy się indywidualnie.

Czy można z nami się spotkać przed podpisaniem umowy ?

Tak. Bardzo chętnie spotkamy się z Państwem w terminie i miejscu wybranym przez was. Śmiało można do nas pisać i dzwonić w sprawach związanych z waszą uroczystością.

Napisz do nas

Odpiszemy najszybciej jak to możliwe

Not readable? Change text. captcha txt